Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası Çiftlikköy Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinin kayıtlı kullanıcılarına daha güvenli bir internet ortamı sağlamak için belirttiği gizlilik hakları aşağıda sıralanmıştır:

  1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  2. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca Çiftlikköy Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.
  3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dâhilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Kişisel veri politikamıza ait bilgilendirmeye ulaşabilmek için lütfen tıklayınız.