ÇİFTLİKKÖY KURUMSAL ORGANİZASYON

Toplantılardan partilere kadar oldukça geniş bir konsepte sahip olan kurumsal etkinlikler, bir şirketin çalışanları, müşterileri ya da iş ortakları için organize edilebilir. Ancak hedefinize ulaşabilmeniz için organize ettiğiniz o etkinliğin ses getirmesi oldukça önemli.

ŞİRKETİNİZLE ÇİFTLİKKÖY'DE

28 dönüm alana sahip olduğumuz mekânımızda son derece doğal bir ortama sahibiz. Doğanın rengiyle bezenmiş, şehir gürültüsünden uzak bir noktada size özel kurumsal organizasyonlarınızı planlıyoruz.

Kurumsal Organizasyonlarımızla farklı amaçlarınıza hizmet ediyoruz. Piyasaya süreceğiniz yeni bir ürünün lansmanı, şubeler arası gerçekleştireceğiniz bir toplantı, şirket kokteyli, davet, değerlendirme toplantısı gibi organizasyonlarınızı planlıyoruz.

EGITIM.226-e1572173200338.jpg
bg_1.png
irketpiknik4-e1571986571504.jpg

KURUMSAL PİKNİK

Çalışanlarınızla birlikte güzel bir gün sizleri bekliyor. Bu gününüze lezzetli yiyecekler, içecekler ve eğlenceli aktiviteler hazırlamak için yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz ile birlikte, konser ve müzik yayınlarından, piknik atıştırmalıklarına, catering hizmetlerinden, eğlenceli aktivitelere kadar doğa içinde oksijen dolu bir piknik organizasyonu sunuyoruz. Konser ve Ses Sistemi Catering Hizmetleri Piknik Masaları ve Ekipmanları Animasyonlar Oyunlar

Daha Motive

bg_2.png
takim-kayagi-1-e1572164272507.jpg

OUTDOOR TRAINING

Outdoor training parkurlarımızda katılımcıları takımlar halinde bir dizi problem çözümü ve/veya takım ruhu gerektiren aktivite ve oyunların içine dahil ediyoruz. Bu aktivite ve oyunların her biri, planlama, iletişim, kaynak kullanımı, rol ve sorumluluk dağılımı gerektirmekle beraber, bu takım aktiviteleri sırasında temel amacımız, yaşananların iş hayatı ile doğru ilişkilendirilmesini sağlamaktır. Her bir uygulamada kurumunuza ve ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış outdoor programlarımız ile, gerçek bir ekip olarak çalışmanın iş dünyasının rekabet ortamında sizi çok daha güçlü kılmasını sağlıyoruz.

Daha Kaynaşmış

BİZE ULAŞIN

Tüm Kurumsal Organizasyon Talepleriniz için;

    ADRES

    Cumhuriyetköy Mahallesi Ovayolu Sokak No:3/2 Beykoz / İstanbul

    TELEFON

    0850 215 03 58
    0542 502 25 69